اخبار

آخرین اخبار و اطلاعات مرکز و ناباروری

برگزاری کنفرانس علمی یکروزه «جایگاه مامایی در ارجاع زوج‌های نابارور» از سوی پژوهشگاه ابن‌سینا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاونت آموزشی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا کنفرانس علمی یکروزه با عنوان «جایگاه مامایی در ارجاع زوج‌های نابارور» ویژه گروه مامایی برگزار می‌کند.
به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا، معاونت آموزشی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا، کنفرانس علمی یکروزه با عنوان «جایگاه مامایی در ارجاع زوج‌های نابارور» ویژه گروه مامایی برگزار می‌کند.

با توجه به نقش کلیدی ماماها در سیستم بهداشت و درمان کشور و از آنجا که این گروه از کادر درمان به‌نوعی خط اول مواجهه با زوج‌هایی هستند که در سنین باروری باروری قرار دارند، آموزش در زمینه ارجاع به‌موقع زوجین برای درمان ناباروری اهمیتی مضاعف می‌یابد. این کنفرانس به مناسبت هفته ماما و بزرگداشت ماما برای مشمولین گروه بصورت رایگان برگزار میگردد.

دکتر آتوسا کریمی، جراح و متخصص زنان و زایمان و فلوشیپ ناباروری، عضو هیئت علمی پژوهشگاه ابن‌سینا دبیری علمی این کنفرانس علمی یکروزه را برعهده دارند.

این کنفرانس که دارای امتیاز بازآموزی است، پنجشنبه ۷ اردیبهشت، از ساعت ۸ تا ۱۲ در سالن همایش‌های شهرداری، واقع در خیابان ولیعصر جنوبی، بعد از تقاطع مختاری برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ مراجعه کنند و یا به وب‌سایت این پژوهشگاه به نشانی avicenna.ac.ir مراجعه کنند.

خواندن 172 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی