کلینیک ها و خدمات

این قسمت شامل کلینیک های تخصصی مرکز و خدمات آزمایشگاهی، تشخیصی، درمانی و مشاوره ای می باشد.

کلینیک سلول درمانی

دکتر سیمین ظفردوست مسئول کلینیک سلول درمانی


این گروه با انجام مطالعات مختلف آزمایشگاهی روی سلول های بنیادین خون قاعدگی به ایجاد بافتهای از منشاء سلول های فوق الذکر مبادرت ورزیده و جهت تایید بیشتر کارایی این سلول ها، ویژگی های فتوتیپی، ژنوتیپی، ایمونولوژیکی و نیز پتانسیل تمایز بین بافتی سلول های بنیادین خون قاعدگی را با سلول های بنیادین دیگر از جمله سلول های بنیادین مغز استخوان مورد مقایسه قرار داده اند.

پس از دستیابی به نتایج مطلوب در مورد ایمنی و اثربخشی این سلولها در درمان بیماریهای مختلف در مدلهای حیوانی، به تثبیت کاربردهای بالینی این فن آوری در حوزه درمان بیماری های مختلف از جمله درمان ناباروری ناشی از کاهش ذخیره تخمدانی پرداخت.

هم اکنون پس از ده سال انجام مطالعات مختلف و دستیابی به نتایج فوق العاده انسانی، بانک سلولهای بنیادی خون قاعدگی با مشارکت شرکت دانش بنیان زیست مهندسی سینا التیام بر پایه الزامات سازمان غذا و دارو در این مرکز نهادینه شده است.

هدف از تاسیس این بانک، ارائه خدمتی نوین به بانوان گرامی در راستای درمان ناباروری، درمان یائسگی، حفظ باروری و درمان بیماریهای احتمالی آینده می باشد.

 

سایت بانک سلولهای بنیادی خون قاعدگی

ارائه دهنده خدمات

ما یک تیم عالی از ارائه دهندگان مراقبت های بسیار ماهر ، باتجربه و با انگیزه فوق العاده داریم. ما سابقه ای بی نظیر برای مطابقت با انتظارات ، نیازها و استانداردهای شما حفظ می کنیم. با ارائه دهندگان خدمات مراقبت ما در اینجا ملاقات کنید.
مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی