واحد بین الملل

پذیرش بیماران

واحد بین الملل - VIP & IPD

مرکز فوق تخصصی ابن سینا، با هدف ارائۀ بهتر خدمات و رفاه بیشتر مراجعان محترم، واحد خدمات ویژه(VIP)  را راه‌ اندازی کرده است. مراجعانی که مایل به استفاده از خدمات این واحدند،  با مراجعه به این واحد (International Patient Unit)، واقع در طبقه ی چهارم مرکز درمان، می­ توانند از شرایط ارائۀ این خدمات آگاهی یابند.

مزایای استفاده از خدمات ویژه:

 • انجام روند درمانی در حداقل زمان ممکن و خارج از نوبت، یعنی صرفه جویی در زمان تا 50 درصد
 • انجام مشاوره به­ صورت غیر حضوری و مستمر از طریق ایمیل و تلفن، در حد ممکن
 • انجام ویزیت­ ها و بررسی­ ها توسط پزشکان طراز اول مرکز
 • همراهی مترجم اختصاصی با اتباع خارجی برای هماهنگی و پیگیری تمام امور
 • اختصاص کارشناس ویژه به مراجعان ایرانی در تمام مراحل درمان
 • آماده­ شدن جواب برخی از آزمایشات به­ صورت اورژانسی (در صورت امکان)
 • اختصاص محل ویژه برای پذیرایی و انتظار و اختصاص محل ویژه و اختصاصی در بخش بستری
 • هماهنگی امور مربوط به تهیه و تبدیل ارز ، اسکان فرد، هماهنگی هتل و صدور گواهی برای ارائه به سفارت دربارۀ طول درمان توسط کارشناسان رسیدگی به امور مراجعان ویژه
 • گفتنی است مراجعان این واحد هر زمان که بخواهند می­ توانند با واحد VIP تسویۀ حساب کنند و درمان خود را در کلینیک عادی ( با شرایط عادی) ادامه دهند.

شرایط استفاده از خدمات ویژه:

استفاده از خدمات ویژه برای اتباع خارجی‌ ای که شناسنامۀ غیر ایرانی دارند و همچنین، افرادی که ایرانی‌ اند، اما شناسنامۀ ایرانی ندارند، الزامی است و این دسته از مراجعان ملزم به پرداخت همۀ وجوه و هزینه‌ ها به‌ صورت ارزی‌ اند.

مراجعانی که دارای شناسنامه ایرانی‌ اند، ولی تمایل دارند از این خدمات استفاده کنند، می‌ توانند با مراجعه به واحد 11 واقع در مرکز درمان از شرایط و چگونگی استفاده از این خدمات آگاه شوند. مراجعانی که همزمان تابعیت داخلی و خارجی دارند، با اعلام شرایط و ضوابط خدمات عادی و ویژه از سوی واحد خدمات ویژه، می‌ توانند نوع خدمات درخواستی خود را انتخاب کنند و در صورت تمایل به استفاده از خدمات ویژه، می‌ توانند فرم درخواست این خدمات را تکمیل کنند و از آن بهره‌ مند شوند.

روش اجرا:

در صورتي كه زوج به‌ صورت حضوري به مركز درمان مراجعه کنند، پس از احراز شرايط استفاده از خدمات ويژه، مراحل زیر انجام مي‌شود:

 • فرد مراجعه‌ کننده بلافاصله از سوی متصدی اطلاعات و یا پذيرش به واحد خدمات ویژه ارجاع داده می­ شود و کارشناس رسیدگی به امور مراجعان ویژه به ایشان معرفی می‌ شود. اين کارشناس، همراهی فرد و هماهنگی با واحدهای مختلف، در همۀ مراحل فرایند پذیرش و دریافت خدمات تشخیصی- درمانی  را، تا زمان ترخیص بر عهده دارد.
 • چنانچه زوج در خارج از کشور اقامت داشته باشند و از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، تمایل خود را به درمان  به مرکز اعلام نمایند، می‌ توانند آزمایش‌های اولیه مورد نیاز را که با تجویز متخصصان مرکز و هماهنگی این واحد به ایشان اعلام می‌ شود، به‌ صورت غیر حضوری در محل اقامت خود انجام دهند و نتایج آن را ارسال کنند تا طول مدت اقامت ایشان در ایران به حداقل زمان ممکن برسد.
 • در صورتي كه فرد جزو اتباع خارجي باشد، رضايت‌ نامه‌ها و فرم‌ هاي لازم توسط كارشناس خدمات ویژه به زبان مورد نظر قرائت مي‌ گردد و در صورت لزوم توضيحات لازم به فرد ارائه مي­ شود.
 • با توجه به همراهی کارشناس رسیدگی به امور مراجعان ویژه با متقاضی در سير مراحل درماني، مترجم یا همراهان زوج به محل انتظار راهنمایی می‌ شوند و تا زمان خروج از مرکز مجاز به همراهي بیمار نیستند.
 • هماهنگی امور مربوط به تهیه و تبدیل ارز، اسکان فرد، هماهنگی هتل و در صورت درخواست فرد، صدور گواهی برای ارائه به سفارت دربارۀ طول درمان، توسط كارشناس رسیدگی به امور مراجعان ویژه انجام مي‌ شود. گفتنی است صدور گواهي براي تمديد ويزا در صورت طولاني‌ شدن درمان، صرفاً با مضمون اعلام افزایش زمان طول درمان فرد ارائه می‌ گردد.
 • تشريح خدمات، ضوابط مركز و ارائۀ اطلاعات لازم به فرد متقاضي و همچنين، توجیه اتباع خارجی (شرح خدمات، قوانین مرکز و کشور در حوزه سلامت و درمان، نحوۀ ارائۀ خدمات، گشایش اعتبار، پرداخت هزينه‌ ها و ...) توسط کارشناس رسیدگی به امور مراجعان ویژه انجام می­ شود.
 • آماده‌ سازي و بررسي مدارك احراز هویت و زوجیت و سوابق و مستندات مورد نياز و انجام هماهنگي‌ هاي لازم نیز توسط كارشناس مربوط صورت می‌ گیرد.
 
01

پکیج درمان میکرو اینجکشن (ICSI) - یکبار - 2500 دلار

شامل آزمایشات روتین، هورمونی و عفونی زوج (خانم و آقا)، ویزیت و سونوگرافی های زوج، پاپ اسمیر، آزمایشات اسپرم ، داروهای تجویز شده توسط متخصصین در طی سیکل درمان، آزمایشات روتین قبل از عمل پانکچر و انتقال جنین ،یکبار عمل پانکچر و خدمات جنین شناسی مرتبط ، تشکیل جنین ها، انجماد جنین های اضافی تا 5 نی ، نگهداری جنین های اضافه تا یکسال ، یکبار عمل انتقال جنین و دو بار تست بارداری بعد از عمل انتقال جنین ، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روزهای جراحی است.
02

پکیج درمان تخمک اهدایی و میکرو اینجکشن - یکبار - 4000 دلار

شامل خدمات و هزینه های مرتبط با تخمک اهدایی در کلینیک اهدا (بدون لیست انتظار در دریافت تخمک اهدایی)، آزمایشات روتین، هورمونی و عفونی زوج، ویزیت و سونوگرافی زنان و مردان، آزمایشات اسپرم ، پاپ اسمیر، داروهای تجویز شده توسط متخصصین در طی سیکل درمان و خدمات جنین شناسی مرتبط ، تشکیل جنین ها ، انجماد جنین های اضافی تا 5 نی، نگهداری جنین های اضافه تا یکسال، یکبارعمل انتقال جنین و دو بار تست بارداری بعد از عمل انتقال، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روزهای جراحی است.
03

پکیج سلول درمانی - یکبار - 4500 دلار

شامل آزمایشات روتین، هورمونی و عفونی زوج، ویزیت و سونوگرافی های زوج ، آزمایشات اسپرم ، پاپ اسمیر، داروهای تجویز شده توسط متخصصین، جمع آوری نمونه خون قاعدگی، انجام خدمات و تکنیک آزمایشگاهی جهت آماده سازی سلول های بنیادی خون قاعدگی خانم به منظور تزریق به تخمدان ها و یا رحم بیمار ، آزمایشات روتین قبل از عمل جراحی بیمار ، عمل و تزریق بیمار، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز جراحی می باشد.
04

پکیج فریز تخمک - یکبار - 1800 دلار

شامل آزمایشات روتین، هورمونی و عفونی زنان، ویزیت و سونوگرافی های زنان ، پاپ اسمیر، داروهای تجویز شده توسط متخصصین در طی سیکل درمان، آزمایشات قبل از عمل پانکچر ، یکبار عمل پانکچر و خدمات جنین شناسی برای تخمک ها، انجماد تخمک ها ، هزینه یکسال نگهداری تخمک های فریز شده، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز جراحی می باشد.
05

خدمات تعیین جنسیت - تا چهار جنین - 1100 دلار

خدمت آزمایشگاهی تعیین جنسیت
06

خدمات تعیین جنسیت - از جنین پنجم به بعد - هر جنین 150 دلار

خدمت آزمایشگاهی تعیین جنسیت
07

انواع عمل جراحی هیستروسکوپی - یکبار - 900 دلار

در رسته اعمال جراحی زنان است و شامل ویزیت ها و سونوگرافی بیمار توسط متخصصین زنان، آزمایشات قبل از عمل جراحی ، انواع جراحی هیستروسکوپی تشخیصی و درمانی( یکبار) ، نمونه برداری حین عمل جراحی ، خدمات آزمایشگاهی و جواب پاتولوژی نمونه عمل، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز جراحی می باشد.
08

عمل هیدروسلکتومی - یکبار - 900 دلار

در رسته اعمال جراحی مردان است و شامل ویزیت ها و آزمایشات اسپرم ، آزمایشات خون قبل از عمل جراحی، عمل جراحی بیمار و یکبار ویزیت و داروهای تجویز شده پس از عمل جراحی توسط متخصصین اورولوژی مرکز و اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز جراحی می باشد.
09

عمل نمونه برداری میکروسکوپی از بافت بیضه به منظور تشخیص و یا درمان - یکبار - 900 دلار

در رسته اعمال جراحی مردان است و شامل ویزیت ها و آزمایشات اسپرم ، آزمایشات خون قبل از عمل جراحی، عمل جراحی بیمار و خدمات آزمایشگاه و پاتولوژی برای نمونه اسپرم / بافت جمع آوری شده، فریز و نگهداری اسپرم / بافت اسپرم برای یکسال، یکبار ویزیت و داروهای تجویز شده پس از عمل توسط اورولوژیست مرکز و اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز جراحی برای بیمار می باشد.
10

عمل واریکوسلکتومی - یکبار - 900 دلار

در رسته اعمال جراحی مردان است و شامل ویزیت ها و انواع آزمایشات اسپرم ، آزمایشات تشخیصی خون قبل از عمل جراحی، عمل جراحی بیمار و یکبار ویزیت و داروهایی تجویز شده پس از عمل توسط اوروژیست مرکز و اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز جراحی برای بیمار می باشد.
11

تکنیک PGS – NGS - هر جنین - قیمت بسته به نوع تکنیک اعلام می گردد

بررسی جامع ژنتیکی جنین قبل از لانه گزینی با استفاده از تکنیک NGS وتعیین توالی ژن ها جهت تشخیص همزمان بیماریهای تک ژنی و ناهنجاری های کروموزمی درجنین
12

عمل انتقال جنین فریز شده (غیر از بیماران اهدا) - یکبار - 1000 دلار

شامل ویزیت ها و سونوگرافی های زنان و آزمایشات خون مورد نیاز سیکل درمان برای زوج ، داروهای تجویز شده توسط متخصصین در طی سیکل درمان، یکبار عمل انتقال جنین فریز و اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روزهای جراحی برای بیمار و دو بار تست بارداری بعد از عمل انتقال جنین می باشد.
13

انتقال جنین فریز شده برای بیماران اهدا FET - یکبار - 1200 دلار

شامل خدمات کلینیک اهدا، ویزیت ها و سونوگرافی های روتین زوج در طی سیکل درمان، آزمایشات تشخیصی خون مورد نیاز در طی سیکل درمان، داروهای تجویز شده توسط متخصصین در طی سیکل درمان، یکبار عمل انتقال جنین فریز، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روزهای جراحی برای بیمار و دو بار تست بارداری بعد از عمل انتقال جنین می باشد.
14

PRP رحم - یکبار - 300 دلار

آزمایشات قبل از عمل جراحی، عمل جراحی و اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در روز عمل جراحی
15

عکس رنگی رحم با بیهوشی - یکبار - 250 دلار

ویزیت متخصص زنان، داروهای تجویز شده قبل از انجام عکس رنگی رحم ، هزینه عکس رنگی رحم
16

انجماد اسپرم ( شامل مردانی که از خدمات پکیج درمانی استفاده نمی کنند) - 500 دلار

مشاوره آندرولوژی، انواع آزمایشات اختصاصی اسپرم، انواع آزمایشات خون پیش از انجماد اسپرم، انجماد اسپرم، هزینه یکسال نگهداری اسپرم منجمد شده
17

کاریوتایپ ( به ازای هر نفر) - یکبار - 150 دلار

آزمایش خون تخصصی کاریوتایپ
18

آزمایشات ایمونولوژی و سقط مکرر - یکبار - 450 دلار

کلیه آزمایشات خون مرتبط با سقط مکرر و ایمونولوژی زنان
19

تمدید نگهداری یکساله جنین و یا اسپرم و یا تخمک فریز شده - هر سال - 150 دلار

خدمات جنین شناسی مرکز درمان بابت نگهداری یکساله جنین و یا تخمک و یا اسپرم ( هر کدام جداگانه )
20

IUI - یکبار - 800 دلار

شامل آزمایشات روتین، هورمونی و عفونی زوج، ویزیت و سونوگرافی های زوج، پاپ اسمیر، آزمایشات اسپرم، داروهای تجویز شده توسط متخصصین در طی سیکل درمان، خدمات واحد جنین شناسی بر روی اسپرم ، یکبار عمل IUIو دو بار تست بارداری بعد از عمل ، اتاق اختصاصی بیمار بین الملل در بخش بستری در روز عمل می باشد.
21

آزمایشات تشخیصی اولیه زوجین - یکبار - 300-500 دلار

شامل آزمایشات تشخیصی روتین، هورمونی و عفونی زوج، ویزیت ها و سونوگرافی های زوج، آزمایشات اسپرم، پاپ اسمیر، مشاوره از سایر متخصصین (داخلی ، عفونی، پستان و...) می باشد.
22

انجماد اسپرم ( شامل مردانی که از خدمات پکیج درمانی استفاده می کنند) - یکبار - 300 دلار

انجماد اسپرم، هزینه یکسال نگهداری اسپرم منجمد شده
مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی