خدمات ما به شما

شامل معرفی کلینیک ها، خدمات آزمایشگاهی، تشخیصی، درمانی و مشاوره ای

به خانواده ی ما خوش آمدید ...

دکتر علی صادقی تبار
دکتر علی صادقی تبارمدیر مرکز درمان فوق تخصصی ابن سینا
دکتر محمدرضا صادقی
دکتر محمدرضا صادقیرییس پژوهشگاه و مرکز درمان ابن سینا
مأموریت اصلی ما فراهم آوردن بهترین خدمات تشخیصی و درمانی برای مراجعان محترم است. همه خدمات تشخیصی و درمانی لازم، از آزمایشگاه، داروخانه، سونوگرافی و رادیولوژی تا اتاق عمل و بخش بستری در مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا گردآوری شده است تا زوج‌های عزیز، بتوانند بدون اتلاف وقت و تردد به نقاط مختلف شهر، همه خدمات را با بهترین کیفیت و با تعرفه‌های مناسب در مرکز دریافت کنند.
محیط آرام و استاندارد، تجهیزات پیشرفته و همکاری با بهترین متخصصان کشور، مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا را به یکی از بهترین مراکز کشور و منطقه تبدیل کرده و افتخار ما ارائه خدمات درمان ناباروری و سقط مکرر، هم‌ طراز با پیشرفته‌ترین مراکز ناباروری جهان، به زوج‌های عزیز است.
درمان ناباروری‌ مسیری است که می‌تواند برای شما زوج‌های عزیز پر از فراز و فرود و بیم و امید باشد. هدف اصلی مجموعه و تلاش‌های ما در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا معطوف به این است که این مسیر را برای شما عزیزان کوتاه و هموار سازیم.
گواه این تلاش، نزدیک به دو دهه حضور ممتاز و موفق در عرصۀ درمان ناباروری در کشور و منطقه، ارائۀ روش‌های درمانی نوین با بالاترین کیفیت، استفاده از فناوری‌ها و تجهیزات به‌روز دنیا، همکاری با متخصصان نخبه و مجرب و در نهایت، تولد هزاران نوزاد سالمی است که روشنی بخش و موجبات شادی زندگی هزاران زوج مراجعه‌کننده به این مرکز را فراهم نموده است.
انعکاس نظرات ارزشمند شما عزیزان، راهنمای تیم درمانی و مدیریتی مجموعه ابن‌سینا در ارائه خدمات بهتر و مؤثرتر خواهد بود، انشاا...
ما همواره در کنار شماییم تا رسیدن به مقصد روشن و زیبای این مسیر، یعنی پایان ناباروری و رسیدن به این مقصد، نیازمند همراهی، صبر، اعتماد و تلاش شما عزیزان و عنایت خداوند منان است.
Image

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

اطلاعات بیشتر ...

نماد اعتماد الکترونیکی