کلینیک ها و خدمات

این قسمت شامل کلینیک های تخصصی مرکز و خدمات آزمایشگاهی، تشخیصی، درمانی و مشاوره ای می باشد.

کلینیک سلامت جنسی

نسل‌های متوالی (از جوانان تا سالمندان) همواره به دنبال بهترین تجارب و عملکرد در روابط جنسی خود هستند و امروزه، به ویژه پس از شعله ور شدن اپیدمی ایدز در جهان، موضوع سلامت جنسی یکی از اولویت‌های سلامت همگانی (Public Health)  محسوب می‌شود.

همچنین، با پیچیده ترشدن روابط و رفتارهای بشری در این خصوص، اهمیت مداخلات مبتنی بر دانش برای آگاه سازی، اصلاح نگرش و پیشگیری و درمان بیماری‌های مرتبط دوچندان شده است. در این میان افزون بر سیاست گذاری‌های لازم در حوزۀ سلامت جنسی که بر عهدۀ متولیان سلامت، آموزش و فرهنگ در کشور است، فراهم آوردن خدمات لازم برای حفظ و ارتقای سلامت جنسی افراد و جامعه از اهمیتی ویژه برخوردار است. همچنین، باید در نظر داشت که امروزه سلامت جنسی مانند دیگر ابعاد سلامت، تنها به نبود بیماری یا اختلال عملکرد اطلاق نمی‌شود، بلکه هماهنگی و سازگاری جنبه‌های جسمی، عاطفی، عقلانی و اجتماعی امور جنسی در انسان را نیز دربرمی گیرد، به نحوی که شخصیت، روابط و عشق را رشد دهد و پربارتر کند.

از آن‌جا که سلامت جنسی رابطه ای تنگاتنگ با سلامت باروری دارد، از زمستان سال 1390، مرکز فوق تخصصی ابن سینا با راه اندازی کلینیک سلامت جنسی و برای پاسخگویی مسئولانه و علمی به نیاز و تقاضای موجود در اقشار مختلف جامعه به ارائۀ خدمت در زمینه‌های مختلف این جنبه از سلامت به شرح زیر می‌پردازد:

ارائۀ مشاورۀ ازدواج و خانواده و زوج درمانی تشخیص و درمان مشکلات و اختلالات جنسی در مردان و زنان مشاوره و راهنمایی در زمینۀ تربیت جنسی کودکان و نوجوانان تشخیص و درمان بیماری‌های منتقل شونده از راه جنسی (STIs) کنترل عفونت‌های هرپسی ( تبخال) حاد و راجعه آبله مرغان زونا سیتومگالوویروس و منونوکلئوز عفونی ارائۀ خدمات واکسیناسیون مطابق با مصوبات کمیتۀ کشوری واکسیناسیون و همچنین ارائۀ واکسن پاپیلوما ویروس انسانی (HPV) کلینیک فوق تخصصی اختلالات جنسی در مردان و اختلالات درد جنسی در زنان مشاورۀ تنظیم خانواده و ارائه خدمات تنظیم خانواده مشاورۀ مشکلات و اختلالات جنسی در بیماری‌های قلبی و عروقی مغز و اعصاب و معلولیت‌ها تیم تخصصی این کلینیک با بهره گیری از تخصص‌های مختلف علوم پزشکی و علوم رفتاری به صورت بین رشته ای به ارائۀ مشاوره و انجام خدمات تشخیصی و درمانی می‌پردازد.

در این کلینیک، رازداری و امنیت اطلاعات از اهمیتی ویژه برخوردار است و افراد حتی به هنگام پذیرش می‌توانند از ارائۀ نام و نام خانوادگی و دیگر اطلاعات شخصی قابل شناسایی، خودداری کنند. اقدامات آزمایشگاهی نیز با بهره گیری از آزمایشگاه مجهز مرکز تنها با استفاده از یک کد شناسایی و بدون نام قابل انجام است.

 

شماره تماس مرکز درمان ابن سینا 02123519 داخلی 515 (کلینیک سلامت جنسی)

ارائه دهنده خدمات

ما یک تیم عالی از ارائه دهندگان مراقبت های بسیار ماهر ، باتجربه و با انگیزه فوق العاده داریم. ما سابقه ای بی نظیر برای مطابقت با انتظارات ، نیازها و استانداردهای شما حفظ می کنیم. با ارائه دهندگان خدمات مراقبت ما در اینجا ملاقات کنید.
Image

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

اطلاعات بیشتر ...