درباره

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا، یکی از مراکز ممتاز و پیشرفته کشور و منطقه، در زمینه درمان ناباروری و سقط مکرر است که از سال ۱۳۸۲ با همکاری مشترک مرکز ART دانشگاه USHCL آلمان فعالیت خود را آغاز کرده است.

مرکز ابن سینا

مرکز ابن‌سینا نزدیک در دو دهه گذشته، توانسته است با همکاری مجرب‌ترین متخصصان، به‌روزترین تجهیزات و تکنیک‌ها و با پشتوانه دستاوردهای نوآورانۀ پژوهشگران پژوهشگاه علوم و فناوری‌های نوین زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، هم‌طراز با مراکز درمان ناباروری اروپا و آمریکا، به زندگی بیش از پانزده هزار زوج نابارور، گرما و شادی ببخشد.

Image
Image

اهداف و برنامه ها

ما در مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا مفتخریم که با گرد هم آوردن همه خدمات تشخیصی و درمانی لازم در این مرکز، توانسته‌ایم همه نیازهای مراجعان محترم را برآورده کنیم و زوج‌های عزیز می‌توانند همه خدمات مورد نیاز خود را در این مرکز به‌صورت جامع (one stop center) دریافت کنند.
هدف و مأموریت اصلی ما در مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا ارتقاء کمی و کیفی همه خدمات و ارائه روش‌های نوین در زمینه تشخیص و درمان ناباروری، سقط مکرر، اندومتریوز و دیگر حوزه‌های فعالیت این مجموعه است و تولد هزاران نوزاد، دختران و پسران دوست‌داشتنی مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا، گواه این است که در تمام این سال‌ها دست از تلاش نکشیده‌ایم و هر روز استوارتر از قبل در مسیر توسعه علوم و فناوری‌های تولیدمثلی و رشد و ارتقاء خدمات درمانی گام برداشته‌ایم.

ما در کنار شماییم تا رؤیاهایتان را در آغوش بگیرید.

مرکز با ابن‌سینا با برخورداری از:
 • هشت کلینیک فوق تخصصی درمان ناباروری، درمان سقط مکرر، اندومتریوز، سلامت جنسی، سلول درمانی و سلول های بنیادی خون قاعدگی، درمان‌های جایگزین ناباروری (اهدای تخمک، اهدای جنین و رحم جایگزین) پستان و سلامت مادر، جنین و نوزاد (کنترل بارداری)
 • آزمایشگاه‌های تشخیص طبی، پاتولوژی، سیتوژنتیک، ژنتیک مولکولی، ایمونولوژی و فلوسایتومتری، سیکوانسینگ، آندرولوژی و کرونا و ....، مجهز به تکنیک‌ها و تجهیزات روز جهان
 • کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی، مجهز به سونوگرافی داپلر، ماموگرافی، عکس رنگی رحم و .‌.
 • اتاق عمل مجهز برای انجام اعمال جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته ، اعمال جراحی مردان و زنان
 • بخش جنین‌شناسی مجهز به کلین روم، تایم‌لپس و کلیه ی تجهیزات مورد نیاز
 • داروخانه برای تأمین همه داروهای مورد نیاز مراجعان محترم
 • خدمات تعیین جنسیت و تشخیص و غربالگری ژنتیکی پیش از لانه‌گزینی جنین
 • خدمات مشاوره ژنتیک، غدد، داخلی، تغذیه و روانپزشکی
 • دپارتمان بیماران بین‌الملل
 • ارائه روش‌های نوین درمانی، مانند استفاده از سلول‌های بنیادی خون قاعدگی‌ برای درمان ناباروری
 • و ...
توانسته است جایگاهی ویژه در کشور، منطقه و جهان به خود اختصاص دهد و هر ساله پذیرای زوج‌های نابارور از سراسر کشور، کشورهای منطقه و دیگر نقاط جهان باشد و به خود می‌بالیم که با رسیدن به شاخص نرخ موفقیت (Success Rate) بیش از پنجاه درصد توانسته‌ایم در خدمت‌رسانی به زوج‌های نابارور پیشرو باشیم.

خدمات هتلینگ

خدمتی دیگر از مرکز درمان ناباروری ابن سینا برای رفاه بیشتر شما عزیزان

امکان اقامت با تخفیف ویژه در هتل مهر برای مراجعان محترم مرکز درمان ناباروری ابن سینا

برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی های لازم با شماره تلفن 02123519 داخلی 311 واحد روابط عمومی مرکز تماس حاصل فرمایید.

وام زوج های نابارور

زوج گرامی می توانید در صورت تمایل به استفاده از حمایت های مالی ویژه زوجین نابارور مراتب علاقه مندی خود را به خانم پاشا در دفتر تکریم ارباب رجوع واقع در طبقه اول مرکز درمان اعلام فرمایید تا صدور نامه از طریق معاونا درمان به بانک های عامل معرفی گردید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی های لازم با شماره تلفن 02123519 داخلی 355 تماس حاصل فرمایید.

Image

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

اطلاعات بیشتر ...

نماد اعتماد الکترونیکی