مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا

مقدمه

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا، یکی از مراکز ممتاز و پیشرفته کشور و منطقه، در زمینه درمان ناباروری و سقط مکرر است که از سال ۱۳۸۲ با همکاری مشترک مرکز ART دانشگاه USHCL آلمان فعالیت خود را آغاز کرده است.

مرکز ابن سینا

مرکز ابن‌سینا در دو دهه گذشته، توانسته است با همکاری مجرب‌ترین متخصصان، به‌روزترین تجهیزات و تکنیک‌ها و با پشتوانه دستاوردهای نوآورانۀ پژوهشگران پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی - ابن‌سینا، هم‌طراز با مراکز درمان ناباروری اروپا و آمریکا، به زندگی بیش از پانزده هزار زوج نابارور، گرما و شادی ببخشد.

مرکز درمان ناباروری ابن سینا
دکتر علی صادقی تبار
دکتر علی صادقی تبارمدیر مرکز
مأموریت اصلی ما فراهم آوردن بهترین خدمات تشخیصی و درمانی برای مراجعان محترم است. همه خدمات تشخیصی و درمانی لازم، از آزمایشگاه، داروخانه، سونوگرافی و رادیولوژی تا اتاق عمل و بخش بستری در مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا گردآوری شده است تا زوج‌های عزیز، بتوانند بدون اتلاف وقت و تردد به نقاط مختلف شهر، همه خدمات را با بهترین کیفیت و با تعرفه‌های مناسب در مرکز دریافت کنند.
محیط آرام و استاندارد، تجهیزات پیشرفته و همکاری با بهترین متخصصان کشور، مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا را به یکی از بهترین مراکز کشور و منطقه تبدیل کرده و افتخار ما ارائه خدمات درمان ناباروری و سقط مکرر، هم‌ طراز با پیشرفته‌ترین مراکز ناباروری جهان، به زوج‌های عزیز است.
دکتر فرهاد یغمایی
دکتر فرهاد یغماییمدیر برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی
به منظور مقابله با مقوله ناباروری که چالش مهمی در جامعه محسوب می شود.
مرکز درمان ناباروری ابن سینا بر آن  است تا با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و تجهیزات به روز دنیا، به زوجین گرامی در غلبه بر این چالش یاری رساند.
نظارت دقیق بر تمامی مراحل درمان اعم از مصاحبه و معاینه جامع، تشخیص های آزمایشگاهی، تدوین و اجرای برنامه های تخصصی درمانی می تواند نتایج بسیار موثر و مثبتی در سرنوشت درمانی زوج های گرامی داشته باشد.
ما برآنیم تا با پایش مستمر عملکردمان رضایتمندی بیشتری برای شما به عمل آوریم.
دکتر محمدرضا صادقی
دکتر محمدرضا صادقیرییس مرکز
درمان ناباروری‌ مسیری است که می‌تواند برای شما زوج‌های عزیز پر از فراز و فرود و بیم و امید باشد. هدف اصلی مجموعه و تلاش‌های ما در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا معطوف به این است که این مسیر را برای شما عزیزان کوتاه و هموار سازیم.
گواه این تلاش، نزدیک به دو دهه حضور ممتاز و موفق در عرصۀ درمان ناباروری در کشور و منطقه، ارائۀ روش‌های درمانی نوین با بالاترین کیفیت، استفاده از فناوری‌ها و تجهیزات به‌روز دنیا، همکاری با متخصصان نخبه و مجرب و در نهایت، تولد هزاران نوزاد سالمی است که روشنی بخش و موجبات شادی زندگی هزاران زوج مراجعه‌کننده به این مرکز را فراهم نموده است.
انعکاس نظرات ارزشمند شما عزیزان، راهنمای تیم درمانی و مدیریتی مجموعه ابن‌سینا در ارائه خدمات بهتر و مؤثرتر خواهد بود، انشاا...
Image

اهداف و برنامه ها

ما در مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا مفتخریم که با گرد هم آوردن همه خدمات تشخیصی و درمانی لازم در این مرکز، توانسته‌ایم همه نیازهای مراجعان محترم را برآورده کنیم و زوج‌های عزیز می‌توانند همه خدمات مورد نیاز خود را در این مرکز به‌صورت جامع (one stop center) دریافت کنند.
هدف و مأموریت اصلی ما در مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا ارتقاء کمی و کیفی همه خدمات و ارائه روش‌های نوین در زمینه تشخیص و درمان ناباروری، سقط مکرر، اندومتریوز و دیگر حوزه‌های فعالیت این مجموعه است و تولد هزاران نوزاد، دختران و پسران دوست‌داشتنی مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا، گواه این است که در تمام این سال‌ها دست از تلاش نکشیده‌ایم و هر روز استوارتر از قبل در مسیر توسعه علوم و فناوری‌های تولیدمثلی و رشد و ارتقاء خدمات درمانی گام برداشته‌ایم.

خدمات هتلینگ

خدمتی دیگر از مرکز درمان ناباروری ابن سینا برای رفاه بیشتر شما عزیزان

امکان اقامت با تخفیف ویژه در هتل مهر برای مراجعان محترم مرکز درمان ناباروری ابن سینا

برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی های لازم با شماره تلفن 02123519 داخلی 311 واحد روابط عمومی مرکز تماس حاصل فرمایید.

مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی