برنامه پایان ناباروری

برنامه تلویزیونی پایان ناباروری

لوگوی برنامه پایان ناباروری برنامه تلویزیونی پایان ناباروری یک مجله تصویری با موضوع علل و روش‌های درمان ناباروری، سلامت باروری و فناوری‌های نوین تولیدمثلی است که با مشارکت گروه دانش شبکه چهار سیما و پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا تولید می‌شود.
این برنامه تلویزیونی که تاکنون سه فصل آن در سال‌های ۱۳۹۳، ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸-۹۹ تولید شده است، شنبه‌ها ساعت ۱۹ به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.
در این برنامه که با حضور اعضای هیئت علمی و تیم تخصصی پژوهشگاه و مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا و ساخت آیتم‌های آموزشی تولید می‌شود، علل شایع ناباروری در زنان و مردان، بیماری اندومتریوز و روش‌های تشخیص و درمان آن، روش‌های نوین کمک‌باروری، روش‌های نوین غربالگری، تشخیص و درمان ناهنجاری‌های ژنتیکی و دیگر موضوعات حوزه ی باروری بررسی و معرفی می‌شوند و به پرسش‌های مخاطبان نیز پاسخ داده خواهد شد.
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا از مراکز ممتاز کشور در حوزه ی درمان ناباروری است که همواره در ارائه روش ها و فناوری های نوین کمک باروری، مطابق با استانداردهای بین المللی، پیشرو بوده است. این مرکز، افزون بر ارائه خدمات تشخیصی و درمانی پیشرفته، به رسالت خود در ارتقای آگاهی عمومی در زمینه ی سلامت باروری نیز متعهد بوده و با همکاری و تعامل با رسانه ها، همواره در زمینه آموزش و  آگاهی بخشی به هم وطنان نیز فعال و اثرگذار بوده است.
همچنین، بخش‌هایی از این برنامه به معرفی زوج‌هایی اختصاص دارد که پس از چند سال ناباروری، با مراجعه به مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا و دریافت خدمات درمان ناباروری، مانند آی یو آی و آی وی اف یا میکرواینجکشن صاحب فرزند شده‌اند و یا با استفاده از خدمات کلینیک ژنتیک این مرکز و انجام روش‌های تشخیص و غربالگری ژنتیکی جنین توانسته‌اند از بروز معلولیت در فرزند پیشگیری کنند و اکنون فرزندانی سالم و بدون معلولیت و ناهنجاری دارند.

منابع:
مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی