اخبار

آخرین اخبار و اطلاعات مرکز و ناباروری

سخنرانی پروفسور خوان گارسیا ولاسکو در کنگره بین‌المللی «نگاهی جامع به ناباروری؛ از تشخیص تا تولد نوزاد سالم»

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا، پروفسور گارسیا ولاسکو، مدیر ارشد علمی مؤسسه کمک‌باروری IVI RMA Global و مدیر شرکت جهانی باروری IVI-RMA اسپانیا در بیست‌وچهارمین کنگره بین‌المللی پژوهشگاه ابن‌سینا سخنرانی می‌کند.
این دانشمند برجسته استاد و متخصص رشته زنان و زایمان و مدیر گروه مقطع کارشناسی ارشد رشته بیولوژی تولیدمثل در دانشگاه ری خوان کارلوس اسپانیا است.
وی فارغ‌التحصیل دانشکده پزشکی دانشگاه مادرید فارغ التحصیل و دارای گواهینامه تخصصی در رشته زنان و زایمان را از بیمارستان لاپاز مادرید است. همچنین، پروفسور گارسیا ولاسکو فلوشیپ غدد و ناباروری را از دانشگاه ییل امریکا دریافت کرده است.
حوزه‌های اصلی پژوهش‌های پروفسور گارسیا ولاسکو IVF و اندومتریوز است. او محقق اصلی پروژه‌هایی است که از سوی وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت در اسپانیا انجام می‌شود و جوایز متعددی از انجمن باروری اسپانیا، انجمن زنان و زایمان اسپانیا و انجمن جنین‌شناسی و تولیدمثل اروپا دریافت کرده است.
کنگره بین‌المللی «نگاهی جامع به ناباروری؛ از تشخیص تا تولد نوزاد سالم» بیست‌وچهارمین کنگره بین‌المللی پژوهشگاه ابن‌سینا است که در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی با حضور اساتید و متخصصان برجسته ایران و جهان به‌صورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود و به محورهایی همچون چالش‌های سن و ناباروری، سقط مکرر، اندومتریوز در ناباروری و ART، دریافت بهترین اسپرم، تخمک و جنین در سیکل‌های کمک‌باروری، جراحی در ناباروری و شکست مکرر لانه‌گزینی اختصاص دارد.
علاقه‌مندان برای شرکت در این کنگره و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنگره به نشانی www.avicennacongress.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰-۰۲۱ داخلی ۴۵۵ و ۴۵۶، دبیرخانه این کنگره، تماس بگیرند.

خواندن 475 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی