اخبار

آخرین اخبار و اطلاعات مرکز و ناباروری

برگزاری کنگرۀ بین‌المللی «نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص‌ تا تولد فرزند سالم» در دی ماه ۱۴۰۱

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا این پژوهشگاه کنگرۀ بین‌المللی «نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص تا تولد فرزند سالم» را در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی ماه برگزار می‌کند.
با کاهش محدودیت‌ها، این کنگره به‌طور حضوری با حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام داخلی و خارجی و در قالب سخنرانی، پنل‌های گفت‌وگو، کارگاه و نشست‌های پرسش و پاسخ برگزار میشود. هدف این کنگره طرح مباحث روز جهان در حوزه باروری و ناباروری و ایجاد فرصتی برای هم‌اندیشی و تبادل آخرین یافته‌های علمی و فناورانه درباره تشخیص و درمان ناباروری و بارداری سالم است.
موضوعاتی همچون چالش‌های سن و ناباروری و اهدا، شکست مکرر لانه‌گزینی، سقط مکرر، مداخلات پرستاری و مامایی در درمان ناباروری، استراتژی‌های لازم برای دریافت بهترین تخمک، اسپرم و جنین و بهبود آندومتر در سیکل‌های کمک‌باروری، آندومتریوز و روش‌های کمک‌باروری و مسائل بارداری‌های حاصل از درمان ناباروری از جمله محورهای اصلی این کنگره‌اند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت پژوهشگاه ابن‌سینا به نشانی avicenna.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲۲۴۳۲۰۲۰- ۰۲۱ داخلی ۴۵۶ تماس بگیرند.

خواندن 640 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی