اخبار

آخرین اخبار و اطلاعات مرکز و ناباروری

چهار میلیون زوج در کشور نیازمند خدمات درمان ناباروری هستند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بین ۱۰ تا ۱۵ درصد یعنی معادل چهار میلیون زوج در کشور نیازمند خدمات درمان ناباروری هستند.
مهدی رضایی در نشست خبری مشترک سازمان بیمه سلامت و مرکز درمان ناباروری ابن سینا گفت: حدود ۲۶ میلیون زوج در کشور وجود دارد و بین ۱۰ تا ۱۵ درصد معادل چهار میلیون زوج از آنان نیاز به خدمات درمان ناباروری دارند.

وی با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۰ به خدمات درمان ناباروری طبق مصوبه مجلس اعتبار در نظر گرفته شده است افزود: آئین نامه این مصوبه در هیأت وزیران در شهریور ماه امسال تصویب و ابلاغ شده و خدمات ناباروری و نازایی با ۲ شرط تدوین استاندارهای خدمتی در وزارت بهداشت و خرید راهبردی، تحت پوشش بیمه‌ای قرار داد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: هر ۲ شرط در آذر ماه به سازمان بیمه سلامت ابلاغ شد که ما نیز استقبال و بلافاصله مقدمات اجرا را فراهم کردیم.

رضایی با بیان اینکه بسته‌های خدمتی به زوج‌های نابارور جامع و کامل است اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای عالی بیمه خدمات بر مبنای تعرفه دولتی و مراکز عمومی پوشش بیمه‌ای این خدمات ۹۰ درصدی است. اطلاع رسانی در این زمینه در سطح استان‌ها انجام شده و این آمادگی وجود دارد که علاوه بر هزینه گلوبال بسته خدمتی، هزینه لوازم مصرفی پزشکی نیز تحت پوشش قرار گیرد

خواندن 714 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی