اخبار

آخرین اخبار و اطلاعات مرکز و ناباروری

تمدید مهلت ارسال مقاله برای چهارمین کنگره جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

تمدید مهلت ارسال مقاله برای چهارمین کنگره جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز
فراخوان مقاله برای چهارمین کنگره جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز، همچنین نخستین فستیوال فیلم های لاپاراسکوپی و اندومتریوز تا اول آذرماه تمدید شد

نظر به استقبال صورت پذیرفته در ارسال مقاله و فیلم به دبیرخانه چهارمین کنگره جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز و فستیوال فیلم‌ های لاپاراسکوپی و اندومتریوز، دبیرخانه این کنگره فرصت دریافت این مقالات را تا ابتدای آذر ماه تمدید کرد.

به گزارش سیناپرس، این کنگره که در تاریخ های هفتم، هشتم، چهاردهم و پانزدهم بهمن ماه برگزار می‌شود، با استقبال قابل توجهی از سوی متخصصین و محققین داخل و خارج کشور مواجه شد و مراکز مختلف دانشگاهی و انجمن‌های مختلف علمی و تخصصی داخل و خارج از کشور نسبت به همکاری در آن ابراز تمایل نمودند که در اخبار آتی اسامی آن مراکز اعلام خواهد شد.

از جمله عناوین مورد بحث در این کنگره می‌توان به سرفصل‌های اندومتریوز اپیدمیولوژی ژنتیک اپی ژنتیک، اندومتریوز و درمان جراحی، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، لاپاراسکوپیک هیسترکتومی، آناتومی در جراحی لاپاراسکوپی، کیفیت زندگی در بیماران آندومتریوز و غیره اشاره نمود.

علاقه مندان می توانند مقاله های خود را تا ابتدای آذرماه ۱۴۰۰ به دبیرخانه چهارمین کنگره جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز ارسال نمایند. نشانی دبیرخانه کنگره، تهران بزرگراه شهید چمران اوین دانشگاه شهید بهشتی پژوهشگاه فناوری های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی ابن سینا است و شماره تماس ۲۲۴۳۲۰۲۰ داخلی ۴۵۵ و ۴۵۶ آماده پاسخگویی به سوالات مرتبط با این کنگره می‌باشد.

خواندن 331 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

مرکز درمان ابن سینا

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97
آدرس در گوگل مپ

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

نماد اعتماد الکترونیکی