چاپ کردن این صفحه

کرونا را جدی بگیرید

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

دوستان عزیز، همان‌طور که در خبرها شنیده‌اید، در پیک سوم کرونا قرار داریم و آمار مبتلایان، بستری‌ها و فوت‌شدگان کرونا به‌شدت در حال افزایش است. لطفاً نکات زیر را با دقت مطالعه و رعایت بفرمایید:

? با سلام. زوج های محترمی که قصد شروع درمان باروری دارید، با توجه به افزایش مجدد شیوع کرونا، اکیداً توصیه می‌شود نکات بهداشتی را به‌صورت دقیق بر اساس توصیه‌های رایج رعایت کنید.‌

◀️در طول مراجعات مکرر برای مراحل تشخیص و درمان به مراکز ناباروری و یا مطب‌ها‌، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی به‌شدت توصیه می‌شود.

◀️تا حد امکان، از آوردن همراه، به‌خصوص افراد مسن و کودکان در سالن‌های انتظار مراکز و داخل کلینیک‌ها پرهیز کنید.

◀️در زمانی که نیاز به حضور همراه در کلینیک است، پس از رفع نیاز به حضورشان، بهتر است ایشان به فضاهای باز مرکز برگردند و آنجا منتظر بمانند.

◀️به‌دلیل لزوم انجام عمل‌هایی مثل پانکچر تخمدان، انتقال جنین و ... و ریسک بیهوشی، حداقل دو هفته قبل از آغاز درمان، رفت‌وآمدهای خود را کاملاً محدود و کنترل کنید.

◀️رعایت نکات ایمنی و بهداشتی و محدودیت رفت‌و‌آمدها، برای اقوام نزدیک زوج‌هایی که قصد بارداری یا درمان ناباروری دارند، نیز ضروری است.

◀️در هنگام ورود به مرکز، کادر درمان را از وجود هر گونه علامت مشکوک به کرونا در خود و اطرافیان اگاه کنید.

◀️با تیم درمان در مورد تکمیل پرسشنامه‌ها و رضایتنامه‌های کرونا و انجام تست‌های تشخیصی همکاری کنید.

◀️ با همکاری و همیاری شما عزیزان، تا کنون به‌خوبی در کنترل بیماری در بین مراجعان مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا موفق بوده‌ایم. با توجه به احتمال بروز موج سنگین در ماه‌های آتی، توجه به این نکات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان ضروری است و اطمینان داریم با همکاری شما عزیزان باز هم می‌توانیم زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم.

خواندن 410 دفعه