شعبه های مرکز درمان ابن سینا

شعبه مرکز در بیمارستان کمالی کرج

بیمارستان کمالی کرج

مرکز درمان  ناباروری و سقط مکرر ابن سینا ی جهاد دانشگاهی در مهر ماه 96 با افتتاح شعبه جدید خود در استان البرز واقع در بیمارستان کمالی به گسترش فعالیت هایش در عرصه خدمت رسانی به زوجین نابارور با هدف درمان ناباروری  و در راستای دستور رهبری مبنی بر سیاست های افزایش جمعیت و حمایت از زوجین نابارور آغاز نموده است و در سایه عنایت خداوند موفقیت های چشمگیری را در طی شروع فعالیت کسب نموده است و پس ازگذشت روزهای سخت انتظار، هم اکنون شاهد تولد نوزادان، این معجزها و فرشته های پاک خداوند در مرکز ناباروری ابن سینای کرج هستیم .

از درگاه خداوند متعال بسیار شاکریم که شاهد خوشحالی و لبخند زوج های نابارور استان البرز هستیم . در این مرکز خدمات درمان ناباروری مردان و زنان ارائه می گردد. مرکز مجهزبه اتاق عمل های IVF، IUI ،آزمایشگاه آندرولوژی، کلینیک زنان، کلینیک مردان، کلینیک داخلی ،کلینیک بارداری ، فریز اسپرم و تخمک برای افراد مجرد و بیماران مبتلا به سرطان(حفظ باروری) می باشد.

با عنایت و لطف خداوند بزرگ با موفقیت های حاصل شده در میزان بارداری های موفق هم اکنون مرکز در حال گسترش فعالیتهای خود در راستای نیل به سیاست های افزایش جمعیت که جز برنامه های استراتژیک و اولویت های کشور محسوب می شود و همچنین ارائه خدمات بیشتر به بیماران محترم نابارور می باشد.

گالری عکس

Image

مرکز فوق تخصصی
درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا،
شعبه تهران خیابان شریعتی,
نبش خیابان یخچال پلاک 97

info@avicennaclinic.ir
خط ویژه - 02123519

ساعات کار

شنبه : 8صبح تا 8عصر
یکشنبه : 8صبح تا 8عصر
دوشنبه : 8صبح تا 8عصر
سه شنبه : 8صبح تا 8عصر
چهارشنبه : 8صبح تا 8عصر
پنجشنبه : 8صبح تا 1عصر

اطلاعات بیشتر ...

نماد اعتماد الکترونیکی